WARSZAWSKA KARTA WSPINACZKOWA

WARSZAWSKA KARTA WSPINACZKOWA I NIE TYLKOWarszawska Karta Wspinaczkowa
Jeżeli nie dorobiliście się jeszcze karty systemowej np. multisporta, lub ideologicznie Wam z nią nie po drodze, Wasza dziewczyna / chłopak / znajomy nie pracuje w korpo, nie tylko nie potraficie odpowiedzieć na pytanie „jak widzę siebie za 5 lat”, ale nie macie pojęcia gdzie będziecie chcieli się powspinać w weekend, to mamy dla Was rozwiązanie:

Wystarczy wystartować w najbliższą sobotę w ostatniej rundzie Warszawskiej Ligii Boulderowej, zostać i pokibicować na Finałach, a potem przez chwilę potrzymać mocno kciuki (za siebie oczywiście) i już można stać się posiadaczem pierwszej, limitowanej, ekskluzywnej i w ogóle glamour WARSZAWSKIEJ KARTY WSPINACZKOWEJ, której 9 sztuk rozlosujemy wśród Was, zaraz po finałach!

Będąc szczęśliwymi posiadaczami tej karty, dostajecie miesiąc otwartego, nielimitowanego i zupełnie darmowego wstępu na wszystkie ściany biorące udział w Warszawskiej Lidze Boulderowej:

– MURALL
– CRUX
– AW WGÓRĘ

Oprócz Warszawskich Kart Wspinaczkowych, rozlosujemy również drobne, acz przydatne każdemu wspinaczowi nagrody rzeczowe, które na pewno zrekompensują Wam zdarte finałowym dopingiem gardła!

Zapraszamy na ostatnią rundę WARSZAWSKIEJ LIGII BOULDEROWEJ (eliminacje 11:00-18.00), oraz FINAŁY od godz. 19.30! szczegóły https://www.facebook.com/events/748059458597584/

A od godziny 22giej pofinałowa impreza w Cruxie zagra DJ GREEN JESUS znany z radia Kampus i Warszawskich Klubów.