II runda 15.11 Crux Boulder i wydarzenie na facebooku

UWAGA PASAŻEROWIE!

Już w najbliższą sobotę 15 listopada otwieramy drugą stację Warszawskiej Ligi Bulderowej.
Amatorzy wszelkiego rodzaju ciuchci, pospiesznych, czy innych interregio mogą jednak zostać w domu – wyciągnęliśmy wnioski i na stacji Crux, ani w kolejnych rundach WLB nie przewidujemy żadnego rodzaju kolejek !!!

A zatem:
– aby wystartować wystarczy pojawić się na Hoża 51 i uiścić wpisowe w wysokości 30 zł (tego dnia nie uwzględniamy kart systemowych) – rezygnujemy z internetowych rejestracji,
– mówimy stanowcze „NIE!” kolejkom pod bulderami – 20 przystawek zostanie rozproszonych na całej ścianie – żadnych skrzyżowań, semaforów i budek dróżnika,
– upraszczamy rozkład jazdy – wszystkich chętnych zapraszamy do rywalizacji w godzinach 10:00 – 20:00,
– w zastępstwie wagonu WARS przez cały czas imprezy do Waszej dyspozycji będzie w pełni uzbrojona Kawiarnia Hoża 51, która przygotowała dla Was sporo niespodzianek – o szczegółach już jutro.
– punktualnie o 20:00 zaczynamy imprezę, która wytelepie Was lepiej niż francuskie TGV i włoskie Pendolino razem wzięte.

UWAGA: najbliższy piątek (14.11) oraz niedzielę (16.11) przeznaczamy na modernizację połączeń i testowanie ewentualnych wykolejeń – innymi słowy: ŚCIANA JEST ZAMKNIĘTA – „sorry, taki mamy klimat”. Naturalnie właściciele Cruxowych biletów miesięcznych nie muszą się martwić o utracone dni – Wasze karnety zostaną automatycznie przedłużone.

Organizatorzy Warszawskiej Ligi Bulderowej

Zapraszamy, poniżej link do wydarzenia
https://www.facebook.com/events/741378072622676/